pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł.Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?

pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł.Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?
Odpowiedź

9,94:0,35 = 28,4

0,35 - 9,94 1 - x x = 9,94/0,35 = 28,4 Odp: 1 kg szynki kosztuje 28 zł i 40 gr.

0,35kg = 9,94 1kg = xzł 0,35x=9,94|:0,35 x=28,40zł

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

PLIS!!!! POMÓŻCIE ZROBIĆ MI TE ZADANIA!!!!! NA JUTROOOOOO!!!!! 1. Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kilogram szynki? Odpowiedz i obliczenia........ 2. 2,5 kg wiśni kosztuje 5,7zł, ile więc kosztuje 1kg tych wiśni?

PLIS!!!! POMÓŻCIE ZROBIĆ MI TE ZADANIA!!!!! NA JUTROOOOOO!!!!! 1. Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kilogram szynki? Odpowiedz i obliczenia........ 2. 2,5 kg wiśni kosztuje 5,7zł, ile więc kosztuje ...

Matematyka

a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75 kg bananów ? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki ?? DAM NAJ !!

a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75 kg bananów ? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki ?? DAM NAJ !!...

Matematyka

a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75 kg bananów? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki? Napomoc pisemnie!

a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75 kg bananów? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki? Napomoc pisemnie!...

Matematyka

a] kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. ile kosztuje 0,75 kg bananów ? b] Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. ile złotych kosztuje 1 kg szynki ?

a] kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. ile kosztuje 0,75 kg bananów ? b] Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. ile złotych kosztuje 1 kg szynki ?...

Matematyka

A) Kilogram bananów kosztuje 4,20. ile kosztuje 0,75 bananów.? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje jeden kilogram szynki? Przypominam że to Dzielenie Daje Naj ❤ Pozdrawiam

A) Kilogram bananów kosztuje 4,20. ile kosztuje 0,75 bananów.? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje jeden kilogram szynki? Przypominam że to Dzielenie Daje Naj ❤ Pozdrawiam...

Matematyka

a ) kilogram bananów kosztuje 4,20 zł . ile kosztuje 0,75 kg bananów ? b ) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9.94 zł . ile złotych kosztuje 1 kg szynki ??? Plis to na jutro :D

a ) kilogram bananów kosztuje 4,20 zł . ile kosztuje 0,75 kg bananów ? b ) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9.94 zł . ile złotych kosztuje 1 kg szynki ??? Plis to na jutro :D...