1 kg ---- 4,20 zł 0,75 kg * 4,20 zł/kg = 3,15 zł 0,75 kg bananów kosztuje 3 zł 15 gr b) 0,35 kg * x = 9,94 zł x= 9,94 /0,35 x= 28,4 zł kilo szynki kosztuje 28,4 zł
a) 1kg=4,20zl 0,75kg*4,20zl=3,15zl 0,75kg bananow kosztuje 3,15zl b) 0,35kg=9,94zl 9,94zl:0,35kg=994kg:35zl=28,40zl 1kg szynki kosztuje 28,40zl
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75 kg bananów? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł ile złotych kosztuje 1 kilogram szynki? Daje Naj
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75 kg bananów? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł ile złotych kosztuje 1 kilogram szynki? Daje Naj...
Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł ile kosztuje 0, 75 kg bananów b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł Ile złotych kosztuje 1kg szynki? Odpowiec pisemnie
Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł ile kosztuje 0, 75 kg bananów b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł Ile złotych kosztuje 1kg szynki? Odpowiec pisemnie ...
Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł ile kosztuje 0, 75 kg bananów b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł Ile złotych kosztuje 1kg szynki? Odpowiec pisemnie
Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł ile kosztuje 0, 75 kg bananów b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł Ile złotych kosztuje 1kg szynki? Odpowiec pisemnie ...
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75 kg bananów ? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki ?? DAM NAJ !!
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75 kg bananów ? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki ?? DAM NAJ !!...
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75 kg bananów? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki? Napomoc pisemnie!
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75 kg bananów? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki? Napomoc pisemnie!...