0,15 *12 15 dag=0,15 kg
12zł *0,15kg=1,8zł
0,15 = xzł 1kg = 12zł x=0,15*12=1,80zł
1) Ania kupiła 15 dag twarogu. Ile zapłaciła, jeżeli 1 kg twarogu kosztuje 12 zł? 2) Za 1 kg szynki trzeba zapłacić 24,50 zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? PROSZE POMÓŻCIE!!!
1) Ania kupiła 15 dag twarogu. Ile zapłaciła, jeżeli 1 kg twarogu kosztuje 12 zł? 2) Za 1 kg szynki trzeba zapłacić 24,50 zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? PROSZE POMÓŻCIE!!!...
matematyka zadanie 1 : Ania kupiła 15 dag twarogu .ile zapłaciła ,jeżeli 1 kg twarogu kosztuje 12? zł. zad 2 za 1 kg szynki trzeba zapłacić 3,92.Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? Proszę o odpowiedz :)
matematyka zadanie 1 : Ania kupiła 15 dag twarogu .ile zapłaciła ,jeżeli 1 kg twarogu kosztuje 12? zł. zad 2 za 1 kg szynki trzeba zapłacić 3,92.Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? Proszę o odpowiedz :)...
1.Za 3,5 kg mandarynek mama zapłaciła 23,80 zł. ile trzeba zapłacić za 2 kg takich mandarynek? 2.Ania kupiła 15 dag twarogu. ile zapłaciła jeżeli 1 kg twarogu kosztuje 12 zł? 3.Za 1kg szynki trzeba zapłacić 24,50 zł. ile kosztuje 20 dag takiej szynki?
1.Za 3,5 kg mandarynek mama zapłaciła 23,80 zł. ile trzeba zapłacić za 2 kg takich mandarynek? 2.Ania kupiła 15 dag twarogu. ile zapłaciła jeżeli 1 kg twarogu kosztuje 12 zł? 3.Za 1kg szynki trzeba zapłacić 24,50 zł. ile kosztuje 20...
Ania kupiła 15 dag twarogu .Ile zapłaciła, jeżeli 1 kg twarogu kosztuje 12 zł Zgóry daje naj :-)!!!!
Ania kupiła 15 dag twarogu .Ile zapłaciła, jeżeli 1 kg twarogu kosztuje 12 zł Zgóry daje naj :-)!!!!...
Ania kupiła 15 dag twarogu. Ile zapłaciła jeżeli 1 kg twarogu kosztuje 12 zł? Proszę o działąnie takie jakie ma być w zeszycie. Na juto!!!!
Ania kupiła 15 dag twarogu. Ile zapłaciła jeżeli 1 kg twarogu kosztuje 12 zł? Proszę o działąnie takie jakie ma być w zeszycie. Na juto!!!!...
Ania kupiła 15 dag twarogu. Ile zapłaciła, jeżeli 1 kg twarogu kosztuje 12 zł? Odpowiedzi: A. 1,60 zł B. 1,20 zł C. 60 gr. D. 1,80 zł
Ania kupiła 15 dag twarogu. Ile zapłaciła, jeżeli 1 kg twarogu kosztuje 12 zł? Odpowiedzi: A. 1,60 zł B. 1,20 zł C. 60 gr. D. 1,80 zł...