oblicz cenę 1 kg mąki ,jeżeli wiadomo że 1,5 kg kosztuje 2 zł i 73 gr
oblicz cenę 1 kg mąki ,jeżeli wiadomo że 1,5 kg kosztuje 2 zł i 73 gr
2,73zł :3=0,91zł 0,5 kg=0,91zł 0,91zł*2=1,82zł 1kg=1,82zł 1 kg mąki kosztuje 1,82zł.
2,73:3=0,91zl 0,91×2=1,82zl 1 kg- 1,82zl
Oblicz cenę 1 kg mąki, jeżeli wiadomo, że 1,5 kg kosztuje 2,73 Oblicz cenę 1 kg mąki, jeżeli wiadomo, że 1,5 kg kosztuje 2,73 gr....
Oblicz cenę 1 kg mąki, jeżeli wiadomo, że 1,5 kg kosztuje 2,73 gr....
Oblicz cenę 1 kg mąki,jeżeli wiadomo że 1,5 kg kosztuje 2 zł 73 gr. PS:Proszę o obliczenia i odpowiedź i w sposobie pisemnym...
Oblicz cenę 1 kg mąki,jeżeli wiadomo że 1,5 kg kosztuje 2 zł 70 gr...
oblicz cenę 1 kilogram mąki jeżeli wiadomo że 1,5 kosztuje 2,73 zł na teraz z działaniami...