1,5 kg ------ 2,70 1 kg -------- x 2,7=1,5x x=1,8 więc 1 kg mąki kosztuje 1 zł 80 gr
2 zł 70 gr = 2,7 zł Wystarczy podzielić 2, 7 zł przez 1,5 kg 1 , 8 ----- 2,7 : 1,5 = 2 7 : 15 - 1 5 ------ 1 2 0 - 1 2 0 ------ 0 Odp. Kilogram mąki kosztuje 1,80 zł = 1 zł 80 gr
Oblicz cenę 1 kg mąki, jeżeli wiadomo, że 1,5 kg kosztuje 2,73 Oblicz cenę 1 kg mąki, jeżeli wiadomo, że 1,5 kg kosztuje 2,73 gr.
Oblicz cenę 1 kg mąki, jeżeli wiadomo, że 1,5 kg kosztuje 2,73 Oblicz cenę 1 kg mąki, jeżeli wiadomo, że 1,5 kg kosztuje 2,73 gr....
oblicz cenę 1 kg mąki ,jeżeli wiadomo że 1,5 kg kosztuje 2 zł i 73 gr
oblicz cenę 1 kg mąki ,jeżeli wiadomo że 1,5 kg kosztuje 2 zł i 73 gr...
Oblicz cenę 1 kg mąki, jeżeli wiadomo, że 1,5 kg kosztuje 2,73 gr.
Oblicz cenę 1 kg mąki, jeżeli wiadomo, że 1,5 kg kosztuje 2,73 gr....
Oblicz cenę 1 kg mąki,jeżeli wiadomo że 1,5 kg kosztuje 2 zł 73 gr. PS:Proszę o obliczenia i odpowiedź i w sposobie pisemnym
Oblicz cenę 1 kg mąki,jeżeli wiadomo że 1,5 kg kosztuje 2 zł 73 gr. PS:Proszę o obliczenia i odpowiedź i w sposobie pisemnym...
oblicz cenę 1 kilogram mąki jeżeli wiadomo że 1,5 kosztuje 2,73 zł na teraz z działaniami
oblicz cenę 1 kilogram mąki jeżeli wiadomo że 1,5 kosztuje 2,73 zł na teraz z działaniami...