Oblicz cenę 1 kg mąki,jeżeli wiadomo że 1,5 kg kosztuje 2 zł 73 gr. PS:Proszę o obliczenia i odpowiedź i w sposobie pisemnym

Oblicz cenę 1 kg mąki,jeżeli wiadomo że 1,5 kg kosztuje 2 zł 73 gr. PS:Proszę o obliczenia i odpowiedź i w sposobie pisemnym
Odpowiedź

   1.82                                2.73/1.5=27.3/15    27.3/15   -15    123   -120                        Odp:1 kg. mąki kosztuje 1.82        30       -30        00  

Dodaj swoją odpowiedź