Oblicz cenę 1 kg mąki, jeżeli wiadomo, że 1,5 kg kosztuje 2,73 gr.
Oblicz cenę 1 kg mąki, jeżeli wiadomo, że 1,5 kg kosztuje 2,73 gr.
2,73 : 1,5 = 27,3 : 15 = 1,82 odp. 1 kg mąki kosztuje 1,82 zł.
1,5kg=2,73 zł 1 kg=x 1,5kgx=2,73 zł*1 x=2,73zł/1,5kg x=1,82 zł/kg Odp, Mąka kosztuje 1,82 zł/kg
Oblicz cenę 1 kg mąki, jeżeli wiadomo, że 1,5 kg kosztuje 2,73 Oblicz cenę 1 kg mąki, jeżeli wiadomo, że 1,5 kg kosztuje 2,73 gr....
oblicz cenę 1 kg mąki ,jeżeli wiadomo że 1,5 kg kosztuje 2 zł i 73 gr...
Oblicz cenę 1 kg mąki,jeżeli wiadomo że 1,5 kg kosztuje 2 zł 73 gr. PS:Proszę o obliczenia i odpowiedź i w sposobie pisemnym...
Oblicz cenę 1 kg mąki,jeżeli wiadomo że 1,5 kg kosztuje 2 zł 70 gr...
oblicz cenę 1 kilogram mąki jeżeli wiadomo że 1,5 kosztuje 2,73 zł na teraz z działaniami...