Pani Ania zapłaciła 108 zł 36 gr za 25,2 l benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny
Pani Ania zapłaciła 108 zł 36 gr za 25,2 l benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny
Skoro za 25,2 l benzyny zapłaciła 108,36 zł to za 1 litr: 108,36/25,2=4,30 zł
108,36 zł : 25,2 l = 4.30 zł
pani ania zapłaciła 108 złotych 36 grosze za 25.2 L benzyny ile kosztuje 1 litr tej benzyny. Proszę o szybka odpowiedź daje naj...
pani ania zapłaciła 108 złotych 36 grosze za 25.2 L benzyny ile kosztuje 1 litr tej benzyny. Proszę o szybka odpowiedź daje naj...
pani Ania zapłaciła 108 zł 36 gr za 25.2 l benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny?...
Pani Ania zapłaciła 108 zł 36 gr za 25,2 l benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny PROSZE O OBLICZENIA...
Pani Ania zapłaciła 108 zł i 36 gr za 25.2 litry benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny? Potrzebuje szybkiej odpowiedzi. !!!...