Pani Ania zapłaciła 108 zł 36 gr za 25,2 l benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny

Pani Ania zapłaciła 108 zł 36 gr za 25,2 l benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny
Odpowiedź

Skoro za 25,2 l benzyny zapłaciła 108,36 zł to za 1 litr: 108,36/25,2=4,30 zł

108,36 zł : 25,2 l = 4.30 zł

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

pani ania zapłaciła 108 złotych 36 grosze za 25.2 L benzyny ile kosztuje 1 litr tej benzyny. Proszę o szybka odpowiedź daje naj

pani ania zapłaciła 108 złotych 36 grosze za 25.2 L benzyny ile kosztuje 1 litr tej benzyny. Proszę o szybka odpowiedź daje naj...

Matematyka

pani ania zapłaciła 108 złotych 36 grosze za 25.2 L benzyny ile kosztuje 1 litr tej benzyny. Proszę o szybka odpowiedź daje naj

pani ania zapłaciła 108 złotych 36 grosze za 25.2 L benzyny ile kosztuje 1 litr tej benzyny. Proszę o szybka odpowiedź daje naj...

Matematyka

pani Ania zapłaciła 108 zł 36 gr za 25.2 l benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny?

pani Ania zapłaciła 108 zł 36 gr za 25.2 l benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny?...

Matematyka

Pani Ania zapłaciła 108 zł 36 gr za 25,2 l benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny PROSZE O OBLICZENIA

Pani Ania zapłaciła 108 zł 36 gr za 25,2 l benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny PROSZE O OBLICZENIA...

Matematyka

Pani Ania zapłaciła 108 zł i 36 gr za 25.2 litry benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny? Potrzebuje szybkiej odpowiedzi. !!!

Pani Ania zapłaciła 108 zł i 36 gr za 25.2 litry benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny? Potrzebuje szybkiej odpowiedzi. !!!...