Pani Ania zapłaciła 108 zł 36 gr za 25,2 l benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny PROSZE O OBLICZENIA
Pani Ania zapłaciła 108 zł 36 gr za 25,2 l benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny
PROSZE O OBLICZENIA
108,36/25,2=4,3 tyle za litr
108,36:25,2=4,30 zl za litr benzyny