Pani Ania zapłaciła 108 zł 36 gr za 25,2 l benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny PROSZE O OBLICZENIA

Pani Ania zapłaciła 108 zł 36 gr za 25,2 l benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny PROSZE O OBLICZENIA
Odpowiedź

108,36/25,2=4,3 tyle za litr

108,36:25,2=4,30 zl za litr benzyny

Dodaj swoją odpowiedź