pani ania zapłaciła 108 złotych 36 grosze za 25.2 L benzyny ile kosztuje 1 litr tej benzyny. Proszę o szybka odpowiedź daje naj

pani ania zapłaciła 108 złotych 36 grosze za 25.2 L benzyny ile kosztuje 1 litr tej benzyny. Proszę o szybka odpowiedź daje naj
Odpowiedź

108,36/25,21=około 4,3zł

25,2x = 108,36 / : 25,2 x = 4,3 zł

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

pani ania zapłaciła 108 złotych 36 grosze za 25.2 L benzyny ile kosztuje 1 litr tej benzyny. Proszę o szybka odpowiedź daje naj

pani ania zapłaciła 108 złotych 36 grosze za 25.2 L benzyny ile kosztuje 1 litr tej benzyny. Proszę o szybka odpowiedź daje naj...