pani ania zapłaciła 108 złotych 36 grosze za 25.2 L benzyny ile kosztuje 1 litr tej benzyny. Proszę o szybka odpowiedź daje naj

pani ania zapłaciła 108 złotych 36 grosze za 25.2 L benzyny ile kosztuje 1 litr tej benzyny. Proszę o szybka odpowiedź daje naj
Odpowiedź

108,36 : 25,2 = 4,3 Odp. Litr tej benzyny kosztuje 4,3 zł.

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

pani ania zapłaciła 108 złotych 36 grosze za 25.2 L benzyny ile kosztuje 1 litr tej benzyny. Proszę o szybka odpowiedź daje naj

pani ania zapłaciła 108 złotych 36 grosze za 25.2 L benzyny ile kosztuje 1 litr tej benzyny. Proszę o szybka odpowiedź daje naj...