Pani Ania zapłaciła 108 zł i 36 gr za 25.2 litry benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny? Potrzebuje szybkiej odpowiedzi. !!!

Pani Ania zapłaciła 108 zł i 36 gr za 25.2 litry benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny? Potrzebuje szybkiej odpowiedzi. !!!
Odpowiedź

108.36 : 25.2= 4.3 4.3 zł. za litr tej benzyny

Rozwiązanie w załączniku

Dodaj swoją odpowiedź