pani Ania zapłaciła 108 zł 36 gr za 25.2 l benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny?
pani Ania zapłaciła 108 zł 36 gr za 25.2 l benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny?
108,36:25,2=4,30 zapłaciła 4,30
pani ania zapłaciła 108 złotych 36 grosze za 25.2 L benzyny ile kosztuje 1 litr tej benzyny. Proszę o szybka odpowiedź daje naj...
pani ania zapłaciła 108 złotych 36 grosze za 25.2 L benzyny ile kosztuje 1 litr tej benzyny. Proszę o szybka odpowiedź daje naj...
Pani Ania zapłaciła 108 zł 36 gr za 25,2 l benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny...
Pani Ania zapłaciła 108 zł 36 gr za 25,2 l benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny PROSZE O OBLICZENIA...
Pani Ania zapłaciła 108 zł i 36 gr za 25.2 litry benzyny. Ile kosztuje 1 litr tej benzyny? Potrzebuje szybkiej odpowiedzi. !!!...