1 kg szynki --> 24,50 zł 20 dag szynki --> ? 20 dag * 24,5 zł/kg = = 0,2 kg * 24,5 zł/kg = (kg się skrócą) = 4,9 zł Odp. 20 dag tej szynki kosztuje 4,9 zł.
1kg ----> 24,50 zł 1kg ----> 100dag 100 --- 24.50 20 ---- x x= (24.50 * 20)/100 = 4,9 zł odp. Kosztuje 4.9 zł. Liczę na naj i dziękuję.
1. ZA 1 KG SZYNKI TRZEBA ZAPŁACIĆ 24,50 ZŁ. ILE KOSZTUJE 12 DAG TAKIEJ SZYNKI? 2. ZA 7 DAG SERA TRZEBA ZAPŁACIĆ 3,92 ZŁ. ILE KOSZTUJE KILOGRAM TAKIEGO SERA? 3. ZA 14,5 KG JABŁEK ZAPŁACONO 18,85 ZŁ. ILE ZAPŁACIMY ZA 100 KG TAKICH JABŁEK?
1. ZA 1 KG SZYNKI TRZEBA ZAPŁACIĆ 24,50 ZŁ. ILE KOSZTUJE 12 DAG TAKIEJ SZYNKI? 2. ZA 7 DAG SERA TRZEBA ZAPŁACIĆ 3,92 ZŁ. ILE KOSZTUJE KILOGRAM TAKIEGO SERA? 3. ZA 14,5 KG JABŁEK ZAPŁACONO 18,85 ZŁ. ILE ZAPŁACIMY ZA 100 KG TAKICH JABŁEK?...
1. Za 1 kg szynki trzeba zapłacić 24,50 zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? 2. Za 7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł. Ile kosztuje 1 kg tego sera?
1. Za 1 kg szynki trzeba zapłacić 24,50 zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? 2. Za 7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł. Ile kosztuje 1 kg tego sera?...
Daje naj. Ania kupiła 15dag twarogu. Ile zapłaciłs, jeżeli 1kg twarogu kosztuje 12 zł ? za 1kg szynki trzeba zapłacić 24,50 zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki ? Za 7 dag sera trrzeba zapłacić 3,92zł. Ile kosztuje 1kg tego sera ?
Daje naj. Ania kupiła 15dag twarogu. Ile zapłaciłs, jeżeli 1kg twarogu kosztuje 12 zł ? za 1kg szynki trzeba zapłacić 24,50 zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki ? Za 7 dag sera trrzeba zapłacić 3,92zł. Ile kosztuje 1kg tego sera ?...
1) Ania kupiła 15 dag twarogu. Ile zapłaciła, jeżeli 1 kg twarogu kosztuje 12 zł? 2) Za 1 kg szynki trzeba zapłacić 24,50 zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? PROSZE POMÓŻCIE!!!
1) Ania kupiła 15 dag twarogu. Ile zapłaciła, jeżeli 1 kg twarogu kosztuje 12 zł? 2) Za 1 kg szynki trzeba zapłacić 24,50 zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? PROSZE POMÓŻCIE!!!...
Za 1 kg szynki trzeba zapłacić 24,50 zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? Z góry daje naj :-)!!!!
Za 1 kg szynki trzeba zapłacić 24,50 zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? Z góry daje naj :-)!!!!...
Za 1 kg szynki trzeba zapłacić 24 , 50 zł .Ile kosztuje 20 dag takiej szynki ? Daje Naj :)))
Za 1 kg szynki trzeba zapłacić 24 , 50 zł .Ile kosztuje 20 dag takiej szynki ? Daje Naj :)))...