za 1.50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7.20 zł Ile kosztuje 1 kg mandarynek
za 1.50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7.20 zł Ile kosztuje 1 kg mandarynek
7,2 : 1,5 = 4,8 Zapłacił 4,8 zł. :)
7,20:1.50=4.80 1kg.4.80
Za 1,50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7,20zl ile kosztuje 1 kg mandarynek W SŁUPKU DAJE NAJJ...
Za 1,50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7,20zł. Ile kosztuje 1kg mandarynek?...
Za 1,50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7,20zł Ile kosztuje 1 kg mandarynek?...
Pilne! Za 1,50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7,20zł. Ile kosztuje 1kg mandarynek ? Z góry dzięki ;)...
za 1,50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7,20. ile kosztuje 1 kg mandarynek prosze pomocyyy...