za 1.50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7.20 zł Ile kosztuje 1 kg mandarynek

za 1.50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7.20 zł Ile kosztuje 1 kg mandarynek
Odpowiedź

7,2 : 1,5 = 4,8 Zapłacił 4,8 zł. :)

7,20:1.50=4.80 1kg.4.80

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

Za 1,50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7,20zl ile kosztuje 1 kg mandarynek W SŁUPKU DAJE NAJJ

Za 1,50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7,20zl ile kosztuje 1 kg mandarynek W SŁUPKU DAJE NAJJ...

Matematyka

Za 1,50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7,20zł. Ile kosztuje 1kg mandarynek?

Za 1,50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7,20zł. Ile kosztuje 1kg mandarynek?...

Matematyka

Za 1,50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7,20zł Ile kosztuje 1 kg mandarynek?

Za 1,50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7,20zł Ile kosztuje 1 kg mandarynek?...

Matematyka

Pilne! Za 1,50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7,20zł. Ile kosztuje 1kg mandarynek ? Z góry dzięki ;)

Pilne! Za 1,50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7,20zł. Ile kosztuje 1kg mandarynek ? Z góry dzięki ;)...

Matematyka

za 1,50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7,20. ile kosztuje 1 kg mandarynek prosze pomocyyy

za 1,50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7,20. ile kosztuje 1 kg mandarynek prosze pomocyyy...