za 1,50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7,20. ile kosztuje 1 kg mandarynek prosze pomocyyy
za 1,50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7,20. ile kosztuje 1 kg mandarynek
prosze pomocyyy
7,20zł:1,50kg=4,80zł/kg
.7,20 zł : 1,5 kg = 4,80 zł Odp. 1 kg mandarynek kosztuje 4,80 zł.