Za 1,50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7,20zl ile kosztuje 1 kg mandarynek W SŁUPKU DAJE NAJJ
Za 1,50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7,20zl ile kosztuje 1 kg mandarynek
W SŁUPKU DAJE NAJJ
7,20 : 1,5 = 4,8 zł Czyli 1 kg mandarynek kosztuje 4,80 zł.
1,50 kg - 7,20 1 kg - x