Za 1,50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7,20zl ile kosztuje 1 kg mandarynek W SŁUPKU DAJE NAJJ

Za 1,50kg mandarynek Krzyś zapłacił 7,20zl ile kosztuje 1 kg mandarynek W SŁUPKU DAJE NAJJ
Odpowiedź

7,20 : 1,5 = 4,8 zł Czyli 1 kg mandarynek kosztuje 4,80 zł. 

1,50 kg - 7,20      1 kg   - x

Dodaj swoją odpowiedź