1,5kg*2,50zł=3,75zł 2i trzy piąte kg=2,60kg*3,40=8,84 20-(3,75+8,84)=20-12,59=7,41zł odp.Zostanie 7,41zł reszty :)
jabłka = 1,5kg * 2,50zł = 3,75zł gruszki = 2,6kg* 3,40zł=6,80zł +2,06=8,86zł 3,75zł+8,86zł=12,61zł 20zł-12,26zł= 7,74zł Odp.: Wojtek otrzyma 7,74 zł reszty płacąc banknotem 20 zlotowym.
Wojtek kupił 1 1/2 jabłek po 2,40 zł za kilogram i 2 4/5 kg gruszek po 3,50 zł za kilogram. Jaką resztę otrzyma Wojtek, jeśli zapłaci banknotem 20 zł? Proszę o szybką odpowiedź, na dzisiej. Z góry dziękuję.
Wojtek kupił 1 1/2 jabłek po 2,40 zł za kilogram i 2 4/5 kg gruszek po 3,50 zł za kilogram. Jaką resztę otrzyma Wojtek, jeśli zapłaci banknotem 20 zł? Proszę o szybką odpowiedź, na dzisiej. Z góry dziękuję....
Wojtek kupił 1 1/2 kg jabłek po 2,40 zł za kilogram i 2 4/5 kg gruszek po 3,50 za kilogram. Jaką resztę otrzyma Wojtek jeśli zapłaci banknotem 20 zł ? PROSZĘ POMÓŻCIE !!!!!!!
Wojtek kupił 1 1/2 kg jabłek po 2,40 zł za kilogram i 2 4/5 kg gruszek po 3,50 za kilogram. Jaką resztę otrzyma Wojtek jeśli zapłaci banknotem 20 zł ? PROSZĘ POMÓŻCIE !!!!!!!...
Wojtek kupił Jedną i trzy piąte jabłek po 2,40 za kilogram i Dwie i jedną drugą gruszek za 3,50 za kilogram. Jaką resztę otrzyma, jeśli zapłaci banknotem 20 zł? + Maciek kupił 25 dag chałwy po 30,60 za kg i 4 czekolady za 4,25 każda. Ile zapłaci za słod
Wojtek kupił Jedną i trzy piąte jabłek po 2,40 za kilogram i Dwie i jedną drugą gruszek za 3,50 za kilogram. Jaką resztę otrzyma, jeśli zapłaci banknotem 20 zł? + Maciek kupił 25 dag chałwy po 30,60 za kg i 4 czekolady za 4,25 każda....
Wojtek kupił 1 3/5 kg jabłek po 2,40zł za kilogram i 2 1/2 kg gruszek po 3,50 za kilogram. Jaką resztę otrzyma Wojtek , jeśli zapłaci banknotem 20 zł? Pomózcie :D
Wojtek kupił 1 3/5 kg jabłek po 2,40zł za kilogram i 2 1/2 kg gruszek po 3,50 za kilogram. Jaką resztę otrzyma Wojtek , jeśli zapłaci banknotem 20 zł? Pomózcie :D...
Wojtek kupił 1,5 kg jabłek po 2,50 zł za kilogram i 12i3/5 kg gruszek po 3,40 zł za kilogram. Jaką resztę otrzyma Wojtek, jeśli zapłaci banknotem 20 zł ? . . . .
Wojtek kupił 1,5 kg jabłek po 2,50 zł za kilogram i 12i3/5 kg gruszek po 3,40 zł za kilogram. Jaką resztę otrzyma Wojtek, jeśli zapłaci banknotem 20 zł ? . . . ....