Wojtek kupił 1 3/5 kg jabłek po 2,40zł za kilogram i 2 1/2 kg gruszek po 3,50 za kilogram. Jaką resztę otrzyma Wojtek , jeśli zapłaci banknotem 20 zł? Pomózcie :D
Wojtek kupił 1 3/5 kg jabłek po 2,40zł za kilogram i 2 1/2 kg gruszek po 3,50 za kilogram. Jaką resztę otrzyma Wojtek , jeśli zapłaci banknotem 20 zł?
Pomózcie :D