0,75x4,20=3,15
1kg - 4,20zł 0,75kg - x x= 0,75 * 4,20 / 1 x=3,15zł Odp. 0,75kg bananów kosztuje 3,15zł. ;)
mam to rozwiązać na dwa sposoby, tylko nie wiem jak: a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? (tego już nie na dwa sposoby) b) Pani Wiesia za 0,35kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1kg szynki?
mam to rozwiązać na dwa sposoby, tylko nie wiem jak: a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? (tego już nie na dwa sposoby) b) Pani Wiesia za 0,35kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1kg szynki?...
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?...
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów ? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki ? Daje Naj
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów ? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki ? Daje Naj...
A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35kg szynki zapłaciła 9,94zł Ile złotych kosztuje 1kg szynki? PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ
A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35kg szynki zapłaciła 9,94zł Ile złotych kosztuje 1kg szynki? PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ...
A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?
A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?...
A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?
A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?...