A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?

A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?
Odpowiedź

4,20·0,75=3,15 odp. 0,75 kg bananów kosztuje 3,15zł.

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów?                 b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?

a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów?                 b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?...

Matematyka

a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów ? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki ? Daje Naj

a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów ? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki ? Daje Naj...

Matematyka

A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?

A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?...

Matematyka

A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?

A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?...

Matematyka

A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35kg szynki zapłaciła 9,94zł Ile złotych kosztuje 1kg szynki? PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ

A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35kg szynki zapłaciła 9,94zł Ile złotych kosztuje 1kg szynki? PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ...