A) 4,20*0,75=3,15 B) 9,94:0,35=28,40 licze na naj
[latex]A) \ 0,75kg - x \ 1kg - 4,20zl \ 0,75 * 4,20=1*x \ 3,15=x \ \ Odp. 0,75kg bananow kosztuje 3,15zl. \ \ B) \ 0,35kg - 9,94zl \ 1kg - x zl \ 0,35kg * x=1*9,94zl \ 0,35x=9,94/:0,35 \ x=28,40zl \ \ Op. : Kilogram szynki kosztuje 28,40zl[/latex]
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?...
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów ? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki ? Daje Naj
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów ? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki ? Daje Naj...
A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?
A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?...
A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?
A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?...
A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35kg szynki zapłaciła 9,94zł Ile złotych kosztuje 1kg szynki? PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ
A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35kg szynki zapłaciła 9,94zł Ile złotych kosztuje 1kg szynki? PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ...