mam to rozwiązać na dwa sposoby, tylko nie wiem jak: a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? (tego już nie na dwa sposoby) b) Pani Wiesia za 0,35kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1kg szynki?
mam to rozwiązać na dwa sposoby, tylko nie wiem jak: a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? (tego już nie na dwa sposoby) b) Pani Wiesia za 0,35kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1kg szynki?