a) 1kg=4,20zł 0,75kg=y y=4,20 ·0,75 y=3,15zł---->cena 0,75kg bananow b) 0,35kg=9,94 1kg =y 0,35·y=9,94 y=9,94:0,35 y=28,40zł ----.> cena 1kg szynki
a) 4,2:4=1,05x3=3,15 0,75kg bananów kosztuje 3,15zł b) 9,94zł:7=1,42zł(0,05kg) 1,42x20=28,4zl (kilogram szynki)
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów ? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki ? Daje Naj
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów ? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki ? Daje Naj...
A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35kg szynki zapłaciła 9,94zł Ile złotych kosztuje 1kg szynki? PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ
A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35kg szynki zapłaciła 9,94zł Ile złotych kosztuje 1kg szynki? PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ...
A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?
A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?...
A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?
A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?...
A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?
A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?...