A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35kg szynki zapłaciła 9,94zł Ile złotych kosztuje 1kg szynki? PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ

A)Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł Ile kosztuje 0,75kg bananów? B)Pani Wiesia za 0,35kg szynki zapłaciła 9,94zł Ile złotych kosztuje 1kg szynki? PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ
Odpowiedź

A)0,75*4,20=3,15  B) 0,35*9,94=3,479 (mogłaś coś pomylić z ceną, bo wyszedł taki dziwaczny wynik)

Dodaj swoją odpowiedź