Jeden baton "Jasiek" kosztuje 0,80 zł. Ile takich batonów można kupić za 15 zł.?

Jeden baton "Jasiek" kosztuje 0,80 zł. Ile takich batonów można kupić za 15 zł.?
Odpowiedź

18 ,75

za piętnaście złotych można kupić osiemnaście batoników.

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

jeden baton jasiek kosztuje 1 60 zł ile takich batonów można kupić za 15 zł Proszę obliczyc pisemnie np. 15/1,60= (1500/160 to pisemnie) =

jeden baton jasiek kosztuje 1 60 zł ile takich batonów można kupić za 15 zł Proszę obliczyc pisemnie np. 15/1,60= (1500/160 to pisemnie) =...

Matematyka

jeden baton jasiek kosztuje 1, 60 zł.  Ile takich batonów można kupić za 15 zł  Prosze o szybką odpowiedź !!!

jeden baton jasiek kosztuje 1, 60 zł.  Ile takich batonów można kupić za 15 zł  Prosze o szybką odpowiedź !!!...

Matematyka

Zad 6. Jeden Baton 'Jasiek' kosztuje 1,60 zł.Ile takich batonów można kupić za 15 zł?(Prosze działanie pisemne) Zad 7a. Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł.Ile kosztuje 0,75 kg bananów?(Prosze działanie pisemne) Zad 7b.Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapł

Zad 6. Jeden Baton 'Jasiek' kosztuje 1,60 zł.Ile takich batonów można kupić za 15 zł?(Prosze działanie pisemne) Zad 7a. Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł.Ile kosztuje 0,75 kg bananów?(Prosze działanie pisemne) Zad 7b.Pani Wiesia za 0,3...

Matematyka

DAJE NAJ XD ..proste ale mi się nie chce xd.. Zad.6 Jeden baton ,,Jasiek" kosztuje 1,60 zł. Ile takich batonów można kupić za 15 zł? Zad.8 a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75 kg bananów? b) ZROBIONE.

DAJE NAJ XD ..proste ale mi się nie chce xd.. Zad.6 Jeden baton ,,Jasiek" kosztuje 1,60 zł. Ile takich batonów można kupić za 15 zł? Zad.8 a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75 kg bananów? b) ZROBIONE....

Matematyka

Zad. 6 str. 166 matematyka z plusem klasa 5 Jeden baton Jasiek kosztuje 1,60 zł. Ile takich batonów można kupić za 15 zł? Rozw. + odp. PLIS na jutro!!!

Zad. 6 str. 166 matematyka z plusem klasa 5 Jeden baton Jasiek kosztuje 1,60 zł. Ile takich batonów można kupić za 15 zł? Rozw. + odp. PLIS na jutro!!!...

Matematyka

Jeden Baton ,,Jasiek" kosztuje 1,60 zł. Ile takich batonów można kupić za 15 zł ? Pliss daje naj na jutro

Jeden Baton ,,Jasiek" kosztuje 1,60 zł. Ile takich batonów można kupić za 15 zł ? Pliss daje naj na jutro...