Zad 6. Jeden Baton 'Jasiek' kosztuje 1,60 zł.Ile takich batonów można kupić za 15 zł?(Prosze działanie pisemne) Zad 7a. Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł.Ile kosztuje 0,75 kg bananów?(Prosze działanie pisemne) Zad 7b.Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapł

Zad 6. Jeden Baton 'Jasiek' kosztuje 1,60 zł.Ile takich batonów można kupić za 15 zł?(Prosze działanie pisemne) Zad 7a. Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł.Ile kosztuje 0,75 kg bananów?(Prosze działanie pisemne) Zad 7b.Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł.Ile złotych kosztuje 1 kg szynki?(Prosze działanie pisemne) Daje naj ♥
Odpowiedź

Ma być pisemne? Bo nie wiem ... :((

zadania w załączniku :)

Dodaj swoją odpowiedź