jeden baton jasiek kosztuje 1 60 zł ile takich batonów można kupić za 15 zł Proszę obliczyc pisemnie np. 15/1,60= (1500/160 to pisemnie) =

jeden baton jasiek kosztuje 1 60 zł ile takich batonów można kupić za 15 zł Proszę obliczyc pisemnie np. 15/1,60= (1500/160 to pisemnie) =
Odpowiedź

To w zaokrągleniu 9 batoników

Dodaj swoją odpowiedź