1. 4,20 * 0,75 = 3,15 2. 0,35 - 9,94 1 - x x = 28,4
a.) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł.Ile kosztuje 0,75 kg bananów? 1 kg = 4,20 0,75 * 4,20 = 3,15 0,75 kg bananów kosztuje 3 zł i 15 groszy b.) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki? 0,35x = 9,94 /:0,35 x = 28,40 Kilogram szynki kosztuje 28 zł i 40 groszy
a) 1 kg = 4,20 zł 0,75 kg = x zł 1*x = 4,20 * 0,75 x = 3,15 zł b) 0,35 kg = 9,94 zł 1 kg = x zł 0,35 * x = 9,94 * 1 x = 28,4 zł
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75 kg bananów? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł ile złotych kosztuje 1 kilogram szynki? Daje Naj
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75 kg bananów? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł ile złotych kosztuje 1 kilogram szynki? Daje Naj...
Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł ile kosztuje 0, 75 kg bananów b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł Ile złotych kosztuje 1kg szynki? Odpowiec pisemnie
Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł ile kosztuje 0, 75 kg bananów b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł Ile złotych kosztuje 1kg szynki? Odpowiec pisemnie ...
Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł ile kosztuje 0, 75 kg bananów b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł Ile złotych kosztuje 1kg szynki? Odpowiec pisemnie
Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł ile kosztuje 0, 75 kg bananów b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł Ile złotych kosztuje 1kg szynki? Odpowiec pisemnie ...
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75 kg bananów ? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki ?? DAM NAJ !!
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75 kg bananów ? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki ?? DAM NAJ !!...
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75 kg bananów? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki? Napomoc pisemnie!
a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75 kg bananów? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki? Napomoc pisemnie!...
a] kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. ile kosztuje 0,75 kg bananów ? b] Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. ile złotych kosztuje 1 kg szynki ?
a] kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. ile kosztuje 0,75 kg bananów ? b] Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. ile złotych kosztuje 1 kg szynki ?...