1 kg szynki kosztuje 24,50 zł.Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? 1 kg = 100 dag 20 dag = x 100 dag = 24,50 20/100=2/24,50 => 20*24,50/100=x => x=4,90 20 dag kosztuje 4,90 zł.
1 kg szynki kosztuje 24,50 zł.Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? 20dag = 0,2kg 1kg = 24,50 24,50 * 0,2 = 4,90zł ODP. 20dag SZYNKI KOSZTUJE 4,90zł! POZDRAWIAM :)
1 kg = 100 dag 100 dag = 24,5 / 5 20 dag = x 20 dag = 4,9 x = 4.9 zł
1 kg szynki kosztuje 24,50 zł . Ile kosztuje 20 dag takiej szynki ?
1 kg szynki kosztuje 24,50 zł . Ile kosztuje 20 dag takiej szynki ?...
1 kg szynki kosztuje 24,50 zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki ?
1 kg szynki kosztuje 24,50 zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki ?...
Za 1 kg szynki trzeba zapłacić 24,50zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? zadanie 9 za 7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł. Ile kosztuje 1 kg tego sera? PLIS OBLICZENIA NA DZISIAJ
Za 1 kg szynki trzeba zapłacić 24,50zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? zadanie 9 za 7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł. Ile kosztuje 1 kg tego sera? PLIS OBLICZENIA NA DZISIAJ...
2 zadania pliss 1)za 1kg szynki trzeba zapłacić 24,50zł.ile kosztuje 20 dag takiej szynki ? 2)za 7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł ile kosztuje 1 kg tego sera .
2 zadania pliss 1)za 1kg szynki trzeba zapłacić 24,50zł.ile kosztuje 20 dag takiej szynki ? 2)za 7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł ile kosztuje 1 kg tego sera ....
matematyka zadanie 1 : Ania kupiła 15 dag twarogu .ile zapłaciła ,jeżeli 1 kg twarogu kosztuje 12? zł. zad 2 za 1 kg szynki trzeba zapłacić 3,92.Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? Proszę o odpowiedz :)
matematyka zadanie 1 : Ania kupiła 15 dag twarogu .ile zapłaciła ,jeżeli 1 kg twarogu kosztuje 12? zł. zad 2 za 1 kg szynki trzeba zapłacić 3,92.Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? Proszę o odpowiedz :)...