1kg = 24,50 0.20kg = x 4,9/1 = 4,9 odp. 20dag tej szynki kosztuje 4,9 zł
1kg = 100 100dag/20dag=5dag 24,50/5=4,90 Odp: 20 dag tej szynki kosztuje 4, 90 zł
1 kg szynki kosztuje 24,50 zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki ?
1 kg szynki kosztuje 24,50 zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki ?...
1 kg szynki kosztuje 24,50 zł.Ile kosztuje 20 dag takiej szynki?
1 kg szynki kosztuje 24,50 zł.Ile kosztuje 20 dag takiej szynki?...
Za 1 kg szynki trzeba zapłacić 24,50zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? zadanie 9 za 7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł. Ile kosztuje 1 kg tego sera? PLIS OBLICZENIA NA DZISIAJ
Za 1 kg szynki trzeba zapłacić 24,50zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? zadanie 9 za 7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł. Ile kosztuje 1 kg tego sera? PLIS OBLICZENIA NA DZISIAJ...
2 zadania pliss 1)za 1kg szynki trzeba zapłacić 24,50zł.ile kosztuje 20 dag takiej szynki ? 2)za 7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł ile kosztuje 1 kg tego sera .
2 zadania pliss 1)za 1kg szynki trzeba zapłacić 24,50zł.ile kosztuje 20 dag takiej szynki ? 2)za 7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł ile kosztuje 1 kg tego sera ....
matematyka zadanie 1 : Ania kupiła 15 dag twarogu .ile zapłaciła ,jeżeli 1 kg twarogu kosztuje 12? zł. zad 2 za 1 kg szynki trzeba zapłacić 3,92.Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? Proszę o odpowiedz :)
matematyka zadanie 1 : Ania kupiła 15 dag twarogu .ile zapłaciła ,jeżeli 1 kg twarogu kosztuje 12? zł. zad 2 za 1 kg szynki trzeba zapłacić 3,92.Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? Proszę o odpowiedz :)...