0,2kg * 24,5zł=4,9zł
24,50 zł.-----1kg x-------0,2kg x=4,9 zl
1kg = 24,50zł 0,20kg = xzł x=0,20*24,50 x=4,90zł
1 kg szynki kosztuje 24,50 zł . Ile kosztuje 20 dag takiej szynki ?
1 kg szynki kosztuje 24,50 zł . Ile kosztuje 20 dag takiej szynki ?...
1 kg szynki kosztuje 24,50 zł.Ile kosztuje 20 dag takiej szynki?
1 kg szynki kosztuje 24,50 zł.Ile kosztuje 20 dag takiej szynki?...
Za 1 kg szynki trzeba zapłacić 24,50zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? zadanie 9 za 7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł. Ile kosztuje 1 kg tego sera? PLIS OBLICZENIA NA DZISIAJ
Za 1 kg szynki trzeba zapłacić 24,50zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? zadanie 9 za 7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł. Ile kosztuje 1 kg tego sera? PLIS OBLICZENIA NA DZISIAJ...
2 zadania pliss 1)za 1kg szynki trzeba zapłacić 24,50zł.ile kosztuje 20 dag takiej szynki ? 2)za 7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł ile kosztuje 1 kg tego sera .
2 zadania pliss 1)za 1kg szynki trzeba zapłacić 24,50zł.ile kosztuje 20 dag takiej szynki ? 2)za 7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł ile kosztuje 1 kg tego sera ....
matematyka zadanie 1 : Ania kupiła 15 dag twarogu .ile zapłaciła ,jeżeli 1 kg twarogu kosztuje 12? zł. zad 2 za 1 kg szynki trzeba zapłacić 3,92.Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? Proszę o odpowiedz :)
matematyka zadanie 1 : Ania kupiła 15 dag twarogu .ile zapłaciła ,jeżeli 1 kg twarogu kosztuje 12? zł. zad 2 za 1 kg szynki trzeba zapłacić 3,92.Ile kosztuje 20 dag takiej szynki? Proszę o odpowiedz :)...