Za 0,35 kg winogron zosia zapłaciła 4 zł 90 gr . Ile kosztuje 1 kg tych winogron

Za 0,35 kg winogron zosia zapłaciła 4 zł 90 gr . Ile kosztuje 1 kg tych winogron
Odpowiedź

4,90÷0,35=14 zł Odp.1 kg kosztuje 14 zł.

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

Za 0,45 kg winogron Zosia zapłaciła 5 zł 40 gr. Ile kosztuje 1 kg tych winogron. Plisss to na jutro

Za 0,45 kg winogron Zosia zapłaciła 5 zł 40 gr. Ile kosztuje 1 kg tych winogron. Plisss to na jutro...

Matematyka

Za 0,45 kg winogron Zosia zapłaciła 8zł 10gr. Ile kosztuje 1 kg tych winogron?

Za 0,45 kg winogron Zosia zapłaciła 8zł 10gr. Ile kosztuje 1 kg tych winogron?...

Matematyka

Za 0,45 kg winogron Zosia zapłaciła 5zł 40gr. Ile kosztuje 1kg tych winogron? Błagam pomóżcie! Obliczenia też. Kompletnie tego nie kumam!

Za 0,45 kg winogron Zosia zapłaciła 5zł 40gr. Ile kosztuje 1kg tych winogron? Błagam pomóżcie! Obliczenia też. Kompletnie tego nie kumam!...

Matematyka

Za 0,45kg winogron Zosia zapłaciła 8zl 10gr. Ile kosztuje 1 kg tych winogron? Daje naj

Za 0,45kg winogron Zosia zapłaciła 8zl 10gr. Ile kosztuje 1 kg tych winogron? Daje naj...