Za 0,35 kg winogron zosia zapłaciła 4 zł 90 gr . Ile kosztuje 1 kg tych winogron
Za 0,35 kg winogron zosia zapłaciła 4 zł 90 gr . Ile kosztuje 1 kg tych winogron
4,90÷0,35=14 zł Odp.1 kg kosztuje 14 zł.
Za 0,45 kg winogron Zosia zapłaciła 5 zł 40 gr. Ile kosztuje 1 kg tych winogron. Plisss to na jutro...
Za 0,45 kg winogron Zosia zapłaciła 8zł 10gr. Ile kosztuje 1 kg tych winogron?...
Za 0,45 kg winogron Zosia zapłaciła 5zł 40gr. Ile kosztuje 1kg tych winogron? Błagam pomóżcie! Obliczenia też. Kompletnie tego nie kumam!...
Za 0,45kg winogron Zosia zapłaciła 8zl 10gr. Ile kosztuje 1 kg tych winogron? Daje naj...