Rzym - prezentacja

W załączniku w postaci prezentacji Power Point

Dodaj swoją odpowiedź
Historia

Rzym - prezentacja

W załączniku w postaci prezentacji Power Point...

Język polski

Prezentacja sylwetki twórczej Safony.


Bibliografia:
1. Literatura podmiotu:
Safona, Pieśni, przełożyła i poprzedziła przedmową Janina Brzostowska, Państwowy Instytut Wydawniczy, Warszawa 1978 :
- [Wydaje mi się…], s. 30.
- […z niebios…], s. 29.
...

Informatyka

BARDZO PROSZĘ! Potrzebuje to na wczoraj, a nie działa mi program. Prezentacja z 5 slajdów w programie Power Point. Temat ,,Moje wymarzone wakacje'  w każdym slajdzie ma być zamieszczone chociaż jedno zdjęcie i krótki opis miejsca. - Rzym - Grecja - Barcel

BARDZO PROSZĘ! Potrzebuje to na wczoraj, a nie działa mi program. Prezentacja z 5 slajdów w programie Power Point. Temat ,,Moje wymarzone wakacje'  w każdym slajdzie ma być zamieszczone chociaż jedno zdjęcie i krótki opis miejsca. - Rzym -...

Turystyka i rekreacja

Znaczenie transportu lotniczego na przykładzie Polskich Linii lotniczych LOT

ROZDZIAŁ 1.
MIEJSCE TRANSPORTU LOTNICZEGO W TURYSTYCE


1.1. Pojęcie turystyki w literaturze przedmiotu


Słowo „ turystyka ” pochodzi od łacińskiego słowa tournus i oznacza ruch obrotowy, okrężny odnosząc...

Historia

Osiągnięcia kultury greckiej i hellenistycznej.

Starożytna Grecja i Rzym, ich dokonania kulturowe i cywilizacyjne miały olbrzymi wpływ na rozwój całej Europy. Wiele późniejszych epok korzystało z dorobku tych cywilizacji, sięgało po wypróbowane wzory, nie tylko korzystało z tematów, ...

Język polski

Miejsce magiczne, cywilizacyjna dżungla, przestrzeń destrukcji. Obraz miasta w literaturze

Co może być bardziej naturalnego i pospolitego dla człowieka XX wieku niż miasto? „Zawikłany i wieloraki zgiełk ulic i zaułków”, o którym pisze Bruno Schulz w swoich „Sklepach Cynamonowych”, człowieka współczesnego w ogóle nie z...