Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł

Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł
Odpowiedź

1/4 = 0,25 kg 1kg-24,40 zł 24,40 zł*0,25 kg=6,10 zł 20 zł-6,10 zł=13,90 złotych Odpowiedź: Basia otrzyma 13,90 zł reszty. Liczę na naj

Rozwiązanie w załączniku :) odp. Dostanie 13 złotych i 90 groszy.

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram . ile dostanie reszty z 20 zł proszę o szybka odpowiec daje naj

Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram . ile dostanie reszty z 20 zł proszę o szybka odpowiec daje naj...

Matematyka

Basia kupiła Jedną czwartą kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł pomocy proszę! !

Basia kupiła Jedną czwartą kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł pomocy proszę! !...

Matematyka

Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł ?

Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł ?...

Matematyka

Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram. ile dostanie reszty z 20 zł?

Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram. ile dostanie reszty z 20 zł?...

Matematyka

Pomożecie??!! 1 odpowiedz uznam za najleprzą :-) !!!! Basia kupiła jedną czwartą kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł ?! :-)

Pomożecie??!! 1 odpowiedz uznam za najleprzą :-) !!!! Basia kupiła jedną czwartą kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł ?! :-)...