Basia kupiła Jedną czwartą kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł pomocy proszę! !

Basia kupiła Jedną czwartą kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł pomocy proszę! !
Odpowiedź

1 kg szynki  -  24,40 zł    / * 1/4 1/4 kg szynki  - 6,10 zł 20 zł - 6,10 zł = 13,90 zł Odp.Otrzyma 13 zł i 90 groszy reszty

Dodaj swoją odpowiedź