Pomożecie??!! 1 odpowiedz uznam za najleprzą :-) !!!! Basia kupiła jedną czwartą kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł ?! :-)

Pomożecie??!! 1 odpowiedz uznam za najleprzą :-) !!!! Basia kupiła jedną czwartą kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł ?! :-)
Odpowiedź

1/4kg*24,40=0,25kg*24,40zł=6.10zł 20zł-6,10zł=13,90zł-tyle reszty dostała Basia

0,25 kg x 24,40 = 0,25 kg x 24,40 zl = 6,10 zl 20 zł - 6,10 zl = 13,90 zl - reszta dla Basi Pomogłem? Daj naj:)

Dodaj swoją odpowiedź