Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram. ile dostanie reszty z 20 zł?
Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram. ile dostanie reszty z 20 zł?
1/4*24,40zł=6,10zł 20zł-6,10zł=13,90zł ODP.Otrzyma 13,90zł reszty.
1kg=24,40zł 24,40*1/4=24,40*0,25=6,1 1/4kg=6,1zł 20,00-6,10=13,90 zł Basia otrzymała 13 zł i 90 gr reszty.
Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł...
Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram . ile dostanie reszty z 20 zł proszę o szybka odpowiec daje naj...
Basia kupiła Jedną czwartą kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł pomocy proszę! !...
Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł ?...
Pomożecie??!! 1 odpowiedz uznam za najleprzą :-) !!!! Basia kupiła jedną czwartą kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł ?! :-)...