Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram. ile dostanie reszty z 20 zł?

Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram. ile dostanie reszty z 20 zł?
Odpowiedź

1/4*24,40zł=6,10zł 20zł-6,10zł=13,90zł ODP.Otrzyma 13,90zł reszty.

1kg=24,40zł 24,40*1/4=24,40*0,25=6,1 1/4kg=6,1zł 20,00-6,10=13,90 zł Basia otrzymała 13 zł i 90 gr reszty.

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł

Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł...

Matematyka

Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram . ile dostanie reszty z 20 zł proszę o szybka odpowiec daje naj

Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram . ile dostanie reszty z 20 zł proszę o szybka odpowiec daje naj...

Matematyka

Basia kupiła Jedną czwartą kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł pomocy proszę! !

Basia kupiła Jedną czwartą kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł pomocy proszę! !...

Matematyka

Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł ?

Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł ?...

Matematyka

Pomożecie??!! 1 odpowiedz uznam za najleprzą :-) !!!! Basia kupiła jedną czwartą kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł ?! :-)

Pomożecie??!! 1 odpowiedz uznam za najleprzą :-) !!!! Basia kupiła jedną czwartą kg szynki po 24,40 zł za kilogram. Ile dostanie reszty z 20 zł ?! :-)...