Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram . ile dostanie reszty z 20 zł proszę o szybka odpowiec daje naj

Basia kupiła 1/4 kg szynki po 24,40 zł za kilogram . ile dostanie reszty z 20 zł proszę o szybka odpowiec daje naj
Odpowiedź

1/4kg·24,40zł=6,1zł 20zł-6,1zl=13,9zł reszta: 13,90 zł

Dodaj swoją odpowiedź