Co to znaczy mieć głęboki i bogaty głos.

Co to znaczy mieć głęboki i bogaty głos.
Odpowiedź
Karolina1616

Czyli głos taki tajemniczy skryty .... nwm ja tak to rozumuje

sebik0073

Moim zdaniem mieć głęboki odważny głos oznacza że jest się odważnym w głosie i ma się bogate słownictwo. Myślę że pomogłam nw czy to jest do końca takie dobre ale ja to mniej więcej tak rozumiem. Licze na naj :)

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Romantyzm - konspekt.

Dworek szlachecki i jego mieszkańcy w literaturze

Właściwie kultura polska do końca II Wojny Światowej miała charakter ziemiańsko-dworkowy. Dopiero założenia ustroju realnego socjalizmu doprowadziły do przekształcenia Polski w kr...

Język polski

Powtórka do matury z polskiego.

Słowem wstępu
Mi pomogło mam nadzieje, że i wam pomorze. Siedziałam nad tym ponad mies. Jest tego dużo ale wszystko co potrzeba na 100%. Mature zdałam więc jest chyba ok :) Tym bardziej że nauczycielka patrzyła i czytała z niedowierza...

Język polski

Opracowane pytania na mature ustna (XVIII LO, Wrocław, 2002) - Renesans

Renesans


Epoka ta swe początki miała we Włoszech w XIV w. W innych krajach (na północy) zaczęła się pod koniec wieku XV. Jej kres to początek XVI stulecia we Włoszech i jego koniec na północy Europy (nawet do lat 30tych XVI...

Język polski

O Kornelu Makuszyńskim

MÓJ PIERWSZY WIERSZ

Godzi się to opowiedzieć, jak z miłego i porządnego, chłopca za podszeptem szatana i wskutek tego, że w chłopięctwie za wszystko bijali, rzadko zaś za to, co było zapowiedzią nieszczęścia - wyrasta człowi...