1.Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg a pani zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg. Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce.

1.Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg a pani zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg. Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce.
Odpowiedź

3,5*4,25=14,88zł- tyle zapłaciła pani Wanda 3,75*3,50=13,12zł- tyle zapłaciła pani Zofia 

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg, a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg. Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce? Dam naj. Proszę o pomoc!! Jest to pilne!!

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg, a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg. Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce? Dam naj. Proszę o pomoc!! Jest to pilne!!...

Matematyka

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg, a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg. Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce ?

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg, a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg. Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce ?...

Matematyka

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce...

Matematyka

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg, a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg. Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce?

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg, a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg. Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce?...

Matematyka

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg, a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg.Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce? Odp:

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg, a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg.Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce? Odp:...

Matematyka

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg .Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce                                                                  PS.Muszę zrobić to pisemnie :3

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg .Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce                                                          �...