Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg . Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce ?

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg . Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce ?
Odpowiedź

Pani Wanda: 3,5 · 4,25 = 14,875 zł Pani Zofia: 13,125 zł 14,865 zł > 13,125 zł Odp.: Pani Zofia zapłaciła mniej za zakupy.

P. Wanda - 3,5 * 4,25 = 14,875 P. Zofia - 3,75 * 3,50 = 13,125 Odp. Mniej zapłaciła pani Zofia.

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg, a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg. Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce? Dam naj. Proszę o pomoc!! Jest to pilne!!

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg, a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg. Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce? Dam naj. Proszę o pomoc!! Jest to pilne!!...

Matematyka

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg, a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg. Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce ?

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg, a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg. Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce ?...

Matematyka

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce...

Matematyka

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg, a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg. Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce?

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg, a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg. Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce?...

Matematyka

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg, a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg.Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce? Odp:

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg, a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg.Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce? Odp:...

Matematyka

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg .Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce                                                                  PS.Muszę zrobić to pisemnie :3

Pani Wanda kupiła 3,5 kg pomarańczy po 4,25 zł za 1 kg a pani Zofia kupiła 3,75 kg jabłek po 3,50 zł za 1 kg .Która z tych pań zapłaciła mniej za owoce                                                          �...