Za 25 sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł . Kg szynki kosztował 18,20 zł . Ile kosztował Kg sera ????

Za 25 sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł . Kg szynki kosztował 18,20 zł . Ile kosztował Kg sera ????
Odpowiedź

Za 25 sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł . Kg szynki kosztował 18,20 zł . Ile kosztował Kg sera ???? 0,30*18,20=5,46zł za szynkę tyle zapłacił 11,26-5,46=5,80 25dag=5,80 1kg=x x=5,80/0,25=23,20 kg sera kosztuje 23,20

ser = 0,4kg - 1kg=? szynka = 0,3kg 1kg=18,20 suma = 11,26zł 0,1kg szynki = 18,20 : 10= 1,82zl x 3 = 5,46zl ser = 11,26 - 5,46 = 5,8 zł 0,1kg = 1,45zl x 4 = 14,5 zl

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

Za 0,4 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł Ile kosztował kilogram sera?

Za 0,4 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł Ile kosztował kilogram sera?...

Matematyka

Za 2/5 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł. Ile kosztował kilogram sera.?

Za 2/5 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł. Ile kosztował kilogram sera.?...

Matematyka

Za dwie piąte kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł . Kilogram szynki kosztował 18,20 zł . Ile kosztował kilogram sera ?? Proszę o szybka pomoc !!!!

Za dwie piąte kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł . Kilogram szynki kosztował 18,20 zł . Ile kosztował kilogram sera ?? Proszę o szybka pomoc !!!!...

Matematyka

Za dwie piąte kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł . Kilogram szynki kosztował 18,20 zł . Ile kosztował kilogram sera ?? Proszę o szybka pomoc !!!!

Za dwie piąte kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł . Kilogram szynki kosztował 18,20 zł . Ile kosztował kilogram sera ?? Proszę o szybka pomoc !!!!...

Matematyka

Za 2/5 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł . Ile kosztował kilogram SERA ? .   Z góry dzięki . ; ] Daje naj. 

Za 2/5 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł . Ile kosztował kilogram SERA ? .   Z góry dzięki . ; ] Daje naj. ...

Matematyka

Za 2/5 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł. Ile kosztował kilogram sera ?   Z góry dzięki *__*

Za 2/5 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł. Ile kosztował kilogram sera ?   Z góry dzięki *__*...