[latex]frac{2}{5}kg=0,4\30dag=0,3kg\0,3kgcdot18,20zl/kg=5,46zl\11,26zl-5,46zl=5,80zl\x - cena kilograma sera\0,4x=5,80zl |:0,4\x=14,50zl[/latex] Odp.: Kilogram sera kosztował 14,50zł.
0,3 kgx18,20zł= 5,46zł cena szynki 11,26-5,46=5,8zł 2/5kg sera czyli 0,4kg 5,80 zł: 0,4kg=14,5 zł
Za 0,4 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł Ile kosztował kilogram sera?
Za 0,4 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł Ile kosztował kilogram sera?...
Za dwie piąte kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł . Kilogram szynki kosztował 18,20 zł . Ile kosztował kilogram sera ?? Proszę o szybka pomoc !!!!
Za dwie piąte kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł . Kilogram szynki kosztował 18,20 zł . Ile kosztował kilogram sera ?? Proszę o szybka pomoc !!!!...
Za dwie piąte kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł . Kilogram szynki kosztował 18,20 zł . Ile kosztował kilogram sera ?? Proszę o szybka pomoc !!!!
Za dwie piąte kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł . Kilogram szynki kosztował 18,20 zł . Ile kosztował kilogram sera ?? Proszę o szybka pomoc !!!!...
Za 2/5 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł . Ile kosztował kilogram SERA ? . Z góry dzięki . ; ] Daje naj.
Za 2/5 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł . Ile kosztował kilogram SERA ? . Z góry dzięki . ; ] Daje naj. ...
Za 2/5 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł. Ile kosztował kilogram sera ? Z góry dzięki *__*
Za 2/5 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł. Ile kosztował kilogram sera ? Z góry dzięki *__*...