1,75kg - 9,80 zł 1 kg - x zł i na krzyż. x= 1*9,80/1,75 ≈ 2,1 zł 9,80 - 2,1 = 7,7 zł Odp. Kilogram winogron kosztował 7,7 zł.
34 - 9,80 6/4 - 19,60 24 - ok.6,53 44 - ok.13,06
Za ¼ kilograma winogron zapłaciłem 9.80 z.ł Ile kosztuje kilogram tych winogron? Za ⅖ kilograma sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11.26 zł. Kilogram szynki kosztował 18.20. Ile kosztował kilogram sera???
Za ¼ kilograma winogron zapłaciłem 9.80 z.ł Ile kosztuje kilogram tych winogron? Za ⅖ kilograma sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11.26 zł. Kilogram szynki kosztował 18.20. Ile kosztował kilogram sera???...
Matematyka 2001 klasa 6 zadanie 11 strona 145 Za 1 i 3/4 kilograma zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron?
Matematyka 2001 klasa 6 zadanie 11 strona 145 Za 1 i 3/4 kilograma zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron? ...
za 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 5,40zł. ile kosztuje kilogram tych winogron??
za 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 5,40zł. ile kosztuje kilogram tych winogron??...
za trzy czwarte kilograma winogron zapłaciłem 5,40zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron ? obliczenia !!!!!!!!!! jak są wogule :)
za trzy czwarte kilograma winogron zapłaciłem 5,40zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron ? obliczenia !!!!!!!!!! jak są wogule :)...
Za 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 5,40 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron?
Za 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 5,40 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron?...
Za 1 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron ?
Za 1 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron ? ...