Za 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 5,40 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron?
Za 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 5,40 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron?
5,40 zł : 3/4 kg = 5,40 zł : 0,75 kg = 7,20 zł/kg odp. Kilogram winogron kosztuje 7,20 zl.
Za 1 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron ? ...
Za 1 i trzy czwarte kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron ! Proszę o szybką pomoc !!...
Za 1 i 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron?...
Za 1 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron.?...
Za 1 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9 , 8 zł . Ile kosztuje kilogram tych winogron...