Za 2/5 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł. Ile kosztował kilogram sera? 2/5 x + 0,3y = 11,26 y=18,2 2/5x + 0,3*18,2 = 11,26 2/5x = 11,26 - 5,46 2/5x = 5,8 x= 14,5 zł
Za 0,4 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł Ile kosztował kilogram sera?
Za 0,4 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł Ile kosztował kilogram sera?...
Za 2/5 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł. Ile kosztował kilogram sera.?
Za 2/5 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł. Ile kosztował kilogram sera.?...
Za dwie piąte kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł . Kilogram szynki kosztował 18,20 zł . Ile kosztował kilogram sera ?? Proszę o szybka pomoc !!!!
Za dwie piąte kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł . Kilogram szynki kosztował 18,20 zł . Ile kosztował kilogram sera ?? Proszę o szybka pomoc !!!!...
Za dwie piąte kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł . Kilogram szynki kosztował 18,20 zł . Ile kosztował kilogram sera ?? Proszę o szybka pomoc !!!!
Za dwie piąte kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł . Kilogram szynki kosztował 18,20 zł . Ile kosztował kilogram sera ?? Proszę o szybka pomoc !!!!...
Za 2/5 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł . Ile kosztował kilogram SERA ? . Z góry dzięki . ; ] Daje naj.
Za 2/5 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł . Ile kosztował kilogram SERA ? . Z góry dzięki . ; ] Daje naj. ...
Za 2/5 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł. Ile kosztował kilogram sera ? Z góry dzięki *__*
Za 2/5 kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26 zł. Kilogram szynki kosztował 18,20 zł. Ile kosztował kilogram sera ? Z góry dzięki *__*...