Cena kilograma jabłek stanowi 80% ceny kilograma gruszek. Za 2 kg gruszek i 1 kg jabłek zapłacono 5,60. Jaka jest cena kilograma jabłek, a jaka gruszek? 2x+0,8x=5,6 2,8x=5,6 x=2 gruszki 0,8*2=1,6 jabłka
Cena kg jabłek stanowi 80% ceny kilograma gruszek. Za 2 kg gruszek i 1 kg jabłek zapłacono 5.60. Jaka jest cena kg jabłek a jaka gruszek???
Cena kg jabłek stanowi 80% ceny kilograma gruszek. Za 2 kg gruszek i 1 kg jabłek zapłacono 5.60. Jaka jest cena kg jabłek a jaka gruszek???...
Rozwiąż równanie : Cena kilograma jabłek stanowi 80% ceny kilograma gruszek .Za 2kg gruszek i 1 kg jabłek zapłacono 5,60 zł. Jaka jest cena kilograma jabłek i kilograma gruszek. Pliss Daje Naj :)
Rozwiąż równanie : Cena kilograma jabłek stanowi 80% ceny kilograma gruszek .Za 2kg gruszek i 1 kg jabłek zapłacono 5,60 zł. Jaka jest cena kilograma jabłek i kilograma gruszek. Pliss Daje Naj :)...
Rozwiąż równanie i sprawdz: Cena kilograma jabłek stanowi 80% ceny kilograma gruszek .Za 2kg gruszek i 1 kg jabłek zapłacono 5,60 zł. Jaka jest cena kilograma jabłek i kilograma gruszek. Pliss Daje Naj :)
Rozwiąż równanie i sprawdz: Cena kilograma jabłek stanowi 80% ceny kilograma gruszek .Za 2kg gruszek i 1 kg jabłek zapłacono 5,60 zł. Jaka jest cena kilograma jabłek i kilograma gruszek. Pliss Daje Naj :)...
Cena kilograma jabłek stanowi 80% ceny kilograma gruszek. Za dwa kilogramy gruszek i jeden kilogram jabłek zapłacono 5,60 zł. Jaka jest cena jabłek, a jaka jest cena gruszek?
Cena kilograma jabłek stanowi 80% ceny kilograma gruszek. Za dwa kilogramy gruszek i jeden kilogram jabłek zapłacono 5,60 zł. Jaka jest cena jabłek, a jaka jest cena gruszek?...
Cena kilograma jabłek stanowi 0,8 ceny kilograma gruszek. Za 2 kg gruszek i 1kg jabłek zapłacono 5,60zł. Jaka jest cena kilograma jabłek, a jaka kilograma gruszek?? Odpowiedź w równaniach
Cena kilograma jabłek stanowi 0,8 ceny kilograma gruszek. Za 2 kg gruszek i 1kg jabłek zapłacono 5,60zł. Jaka jest cena kilograma jabłek, a jaka kilograma gruszek?? Odpowiedź w równaniach...