POTRZEBA SAMOREALIZACJI * Działania indywidualne * Uczestnictwo w podejmowaniu decyzji i zdobywanie nowych umiejętności * Zdobywanie wiedzy w ulubionej dziedzinie POTRZEBA SZACUNKU I UZNANIA * Zapewnianie pozytywnego odbioru otoczenia * Zdobywanie uznania w oczach zespołu, szefa, kierownika, znajomych itp. * Wykonywanie ambitnych zadań POTRZEBA PRZYNALEŻNOŚCI * Zdobywanie znajomości i pracowanie na przynależność np. do grupy przyjaciół, grupy wykonującej określone zadania itp. * Kierowanie swoim życiem w taki sposób aby nie być samotnym POTRZBA BEZPIECZEŃSTWA * Zapewnienie sobie stabilizacji (np. pieniężnej, uczuciowej), bezpieczeństwa * Eliminacja zagrożeń (np. unikanie towarzystwa, które w jakikolwiek sposób nam zagraża). * Walka o swoje prawa i sprawiedliwość (aby nigdy nie czuć się pokrzywdzonym) POTRZEBY FIZJOLOGICZNE * Zaspokojanie podstawowych potrzeb (np. snu,jedzeniai picia, poprawnego funkcjonowania itp.)
Jakie działania należy podjąć, aby zaspokoić swoje potrzeby?
Jakie działania należy podjąć, aby zaspokoić swoje potrzeby?...
Obowiązek alimentacyjny w świetle prawa cywilnego.
Prawo cywilne jest prawem życia codziennego. Jest, podobnie jak całe prawo w ogóle, niczym innym jak instrumentem, współcześnie najczęściej w ręku państwa. Nie mniej jednak właśnie prawo cywilne służy nie tylko państwu, lecz winno ono...
Biznes Plan jako narzędzie planowania inwestycji
1. POJĘCIE BIZNES - PLANU
Biznes plan to dokument określający cele, jakie firma chce osiągnąć, strategia działania oraz ramy czasowe, w jakich cele te powinny być osiągnięte.
Plan działalności przedsiębiorstwa, uwzględniaj...
Zasady i organizacja spółdzielni mieszkaniowych
Zasady i organizacja spółdzielni mieszkaniowych
Spis treści
Spis treści 2
WSTĘP 3
I. Spółdzielczość mieszkaniowa w Polsce. 5
1. 1. Rys historyczny Spółdzielczości mieszkaniowej na świecie i w Pols...
Zasady i organizacja spółdzielni mieszkaniowych
Spis treści
Spis treści 2
WSTĘP 3
I. Spółdzielczość mieszkaniowa w Polsce. 5
1. 1. Rys historyczny Spółdzielczości mieszkaniowej na świecie i w Polsce. 5
1. 2. Mieszkalnictwo w Polsce 10
1. 2. 1. Spółdz...