1kg---19,80zł 0,15kg---x x=0,15*19,80 x=2,97zł odp. 0,15 kg sera kosztuje 2,97zł.
Kilogram żółtego sera kosztuje 19,80 zł. Ile trzeba zapłacić za 0,15 kg takiego sera? BŁAGAM POMÓŻCIE POTRZEBÓJE TO NA DZISIAJ!!!
Kilogram żółtego sera kosztuje 19,80 zł. Ile trzeba zapłacić za 0,15 kg takiego sera? BŁAGAM POMÓŻCIE POTRZEBÓJE TO NA DZISIAJ!!!...
kilogram żółtego sera kosztuje 19,80 zł.Ile trzeba zapłacić za 0 ,15 kg takiego sera?
kilogram żółtego sera kosztuje 19,80 zł.Ile trzeba zapłacić za 0 ,15 kg takiego sera?...
Kilogram żółtego dera kosztuje 7,80 zł.Ile trzeba zapłacić za 0,15 kg takiego sera ? Proszę o wszystkie obliczenia
Kilogram żółtego dera kosztuje 7,80 zł.Ile trzeba zapłacić za 0,15 kg takiego sera ? Proszę o wszystkie obliczenia...
proszę o rozwiązanie tych zadań jest ich 4 proszę szybko NA JUTRO MUSZĘ TO MIEĆ!!!!!!! Zadanie 1 oblicz sposobem pisemnym a 8,17:1,9 b 85,02:2,6 c 45:2,5 Zadanie 2 Oblicz a 20,8+5,01*3,4 b 16,146:2,3-4,9 Zadanie 3 Kilogram żółt
proszę o rozwiązanie tych zadań jest ich 4 proszę szybko NA JUTRO MUSZĘ TO MIEĆ!!!!!!! Zadanie 1 oblicz sposobem pisemnym a 8,17:1,9 b 85,02:2,6 c 45:2,5 Zadanie 2 Oblicz a 20,8+5,01*3,4 b 16,146:2,3-4,9 Zadanie 3 K...
Kilogram żółtego sera kosztuje 19,80 . Ile trzeba zapłacić za 0,15 kg takiego sera ? Proszę o dokładne wytłumaczenie ponieważ jak zaokrąglam do 0,2 wychodzi mi 3,96 zl a jak mnożę przez 0,15 wychodzi mi 1,19
Kilogram żółtego sera kosztuje 19,80 . Ile trzeba zapłacić za 0,15 kg takiego sera ? Proszę o dokładne wytłumaczenie ponieważ jak zaokrąglam do 0,2 wychodzi mi 3,96 zl a jak mnożę przez 0,15 wychodzi mi 1,19...